Ezrapol Leonid Mazur ul. Zielona 10, 45-554 Opole

 

O firmie

 

Firma Ezrapol powstała 1996 roku, od początku naszej działalności zajmujemy się dystrybucją w całej Polsce strojów kąpielowych węgierskiej firmy MAGISTRAL.

Uznanej marki na świecie , szczycącej się świetną jakością, świeżością i efektownością wzornictwa. Marki polubionej również przez wiele pań w Polsce.

Marka Magistral to nie tylko stroje kąpielowe o bogatym wzornictwie, to cała gama produktów tworzących sensowną i spójną całość.

Do stroju można dobrać różnego rodzaju wdzianka, pareo, spódnice, spódniczki, bluzy i bluzki. Całość kolekcji jest mistrzowsko odszyta i opiera się na wysokogatunkowych tkaninach, pięknie prezentuje się na sylwetce, modeluje ją.

 

Magistral stworzył dwie linie kobieca i młodzieżową o nazwie Orange. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, zaopatrując butiki i sklepy własnym transportem.

W każdym roku Magistral prezentuje swoja nowa kolekcję na międzynarodowych targach mody w Paryżu, Lyonie i Düseldorfie.

W naszej siedzibie w Opolu co roku w sierpniu odbywa się prezentacja najnowszej kolekcji strojów i dodatków. Również robimy prezentacje w Katowicach i Warszawie.

Dodatkowo posiadamy w sprzedaży parea produkcji włoskiej, o bardzo bogatej kolorystyce, która można uniwersalnie dopasować do strojów kąpielowych różnych firm. Zapewniamy profesjonalizm i ciągłość dostaw.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.